Skelbimai Palangos

Kategorija
Atvaizduoti:

Paskutiniai skelbimai

Reklama skelbimų pagalba yra pakankamai pigus informacijos sklaidos būdas – informacija apie Jūsų or...
13:03, lapkričio 18 d.
Vikšriniu 22 tonų ekskavatoriumi atlieku įvairius kasimo darbus: -Tvenkinių kasimas, valymas, did...
13:02, lapkričio 18 d.
Stogo santvarų, stogu konstrukcija gamyba. Santvaros gaminamos naudojant MiTek dygiuotųjų plokštelių...
13:01, lapkričio 18 d.
+370 677 63395/ +370 654 53447 ISBLAIVINIMAS/ KODAVIMAS namuose visą parą! Patyręs medicinos person...
10:47, lapkričio 16 d.
BRIGADA-MASTER – tai Diplomat Service Baltic (MPA Konfederacijos Nekilnojamojo turto Departamento) s...
07:59, lapkričio 16 d.
Diplomas Service Baltic – tai specializuotas Nekilnojamojo turto MPA Konfederacijos Departamentas....
07:59, lapkričio 16 d.
Statome ir įrengiame karkasinius nemus. Brigada-Master® – tai Diplomat Service Baltic® (MPA Konfede...
07:59, lapkričio 16 d.
Do you have a high degree of violation of refraction or a thin cornea, therefore a laser correction...
20:17, lapkričio 10 d.
Greitai,kokybiškai,nebrangiai remontuoju kompiuterius Jūsų namuose. Esu laisvai samdomas kompiuteri...
15:08, liepos 6 d.

Skelbimai Palangoje

Kiekvienas žmogus namuose kaupia nebereikalingus daiktus. Mes ilgą laiką judame iš vienos vietos į kitą ir negalime rasti laiko juos tinkamai naudoti. Bet kažkam jie gali būti naudingi, tarnauti dar daugelį metų. Asmenims, norintiems atsikratyti nereikalingų daiktų, sukūrėme skyrių „Skelbimai“. Čia galite paskelbti informaciją apie gaminius ir organizacijas.

Kad vartotojas galėtų lengvai rasti jam reikalingą produktą ar paslaugą, mes juos identifikavome atskirose kategorijose. Dešinėje puslapio pusėje galite rasti garso ir vaizdo įrangą, drabužius, gaminius vaikams, įrangą. Taip pat buvo renkamos paslaugos, kurias teikia asmenys ir įmonės. Patogumui juos suskirstėme į veiklos sritis. Pavyzdžiui, srityje „remontas, statyba“ galite rasti profesionalių stogdengių, čerpių klojėjų ir kitų šios srities specialistų pasiūlymų. Plačiai atstovaujama mūsų katalogo, pramogų ir viešojo maitinimo įstaigose. Mažos nebrangios kavinės ir madingi restoranai - viską galite rasti mūsų kataloge. Iškart norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad atskiruose skyriuose pateikėme automobilių ir nekilnojamojo turto pardavimo skelbimus. Juos galima pasiekti pagrindiniame mūsų svetainės palangoje.info puslapyje.

Paprasčiausia ieškoti dominančio produkto ar paslaugos naudojantis paieškos eilute. Ten tereikia įvesti raktinį žodį. Netoliese galima pasirinkti tam tikro laikotarpio informaciją. Kažkas gali sudominti paskutinės dienos skelbimą, o kažkas turi pamatyti visus mėnesio pasiūlymus. Mes stengiamės kas dieną atnaujinti juostą, todėl savo svetainėje visada turime tik susijusius skelbimus.

Tiems vartotojams, kurie nori parduoti savo produktą, yra mygtukas „Pridėti skelbimą“. Mūsų paslauga leidžia ne tik išsamiai aprašyti daiktą, bet ir įkelti jo nuotraukas. Ši savybė yra labai naudinga tiems, kurie parduoda baldus, vaikų drabužius, augalus ar gyvūnus. Potencialus pirkėjas galės nedelsdamas įvertinti prekes ir netrukdyti jums klausimų telefonu. Mes labai rekomenduojame įkelti nuotraukas ir išsamiai aprašyti prekes. Taigi turėsite daugiau galimybių kuo greičiau „pritvirtinti“.

Palanga yra mažas miestas. Tačiau, susipažinti su pardavėju ir pirkėjui dažnai būna sunku. Norėdami kuo greičiau sudaryti abipusiškai pelningą sandorį, sukūrėme skyrių su privačiais skelbimais. Mėgaukitės pirkiniais ir išpardavimais!

Rodyti