Jeigu niekada nesusidūrei su skraidančiojo disko sportu tikriausiai dabar galvoji:
"- Nu ok, gal ir faina."
Mes atsakome: Taip, tikrai faina! O ČIA DAR IR FINALAI!!!
Tai labai universalus komandinis sportas sukurtas apjungus geriausius elementus iš amerikietiško futbolo, krepšinio, futbolo. Todėl jis ir vadinasi - ULTIMATE! (lietuviškai - Ultimeitas)

Ultimeito varžybos labai gerai "žiūrisi", tad ateikite pažiūrėti pirmenybių, nes...:

Ultimeitas – greitas ir techniškas komandinio sportas žaidžiamas. Žaidžiame 5 prieš 5 su specializuotu srkraidančiu disku. Šiame sporte reikia taktinių įgūdžių, bei greitai prisitaikyti prie besikeičiančios situacijos. Sportas neįsivaizduojamas be garbingo žaidimo taisyklės. Šiame sporte apsieinama be teisėjų ir visus taisyklių pažeidimus sprendžia patys žaidėjai.
Klausiate "ok, o tai koks žaidimo tikslas?"
Atsakome su šypsena: "Kaip ir daugelyje kitų - surinkti daugiau taškų negu priešininkai :) "
Diskas keliauja atliekant rezultatyvius metimus-perdavimus savo komandos nariams. Taškai pelnomi pagavus diską taškų pelnymo zonoje (panašiai kaip amerikietiškajame futbole arba regbyje), tačiau Ultimeite žaidėjas turintis diską negali bėgti.
BET, nebūkite suklaidinti - šiame sporte reikia bėgti! Ir daug bei greitai bėgti :)

Kviečiame atvykti ir susipažinti iš arčiau su ultimeitu, bei palaikyti savo favoritus! :) Jeigu torkių dar neturit, galite palaikyti daugkartinius Lietuvos čempionus - Vilniaus Vorus, arbaišsirinkti savo komandą iš dalyvaujančių ekipų.

Šiemet turiėsime 7 komandas:
VIlniaus | "Vorai1", "Vorai2", "KossMix"
Kauno | "Skraidantys Drambliai", "Shooting stars"
Šiaulių | "Šiauliai Ultimate"
Jurbarko | "Velniai"