Normalios bobos eina OUT: Nico, 1988

Žanras
Drama, biografinis, muzikinis
Šalis
Italija, Belgija
Metai
2018
Vaidina
Trine Dyrholm („Komuna“, „Karališkoji afera“), Anamaria Marinca („4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos“), Sandor Funtek („Adelės gyvenimas“, „Dypanas“)
Režisierius
Susanna Nicchiarelli
Laikas
1h 33 min
Amžiaus apribojimai
N16

Kelio filmas, skirtas paskutiniams dvejiems atlikėjos Christos Päffgen, žinomos slapyvardžiu Nico, gyvenimo metams. Nico - popkultūros ikonos Andy Warholo mūza, muzikos grupės „Velvet Underground“ atlikėja ir legendinio grožio moteris. Filmas pasakoja apie šios 8-ojo dešimtmečio Niujorko legendos kovą su potraukiu heroinui ir tuo pat metu brandžiame amžiuje atrastą vidinę pilnatvę, muzikos ir atsinaujinusių santykių su sūnumi dėka. 

Nico istorija – tai jautrus pasakojimas apie atgimimą: atlikėjos, motinos ir už legendinio grožio ikonos stovinčios moters.

Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Kiti filmai dabar

Drama, Islandija, Vokietija, Estija, 2017
Komedija, animacija, nuotykių, Kanada, 2019
Drama, Prancūzija, Marokas, Belgija, 2018

Atsiliepimai

Atsiliepimas - tai žmonių nuomonė ar įvertinimas su pagrįsta argumentacija dėl palikto atsiliepimo. Pagrindinis principas - «aplankei - parašyk». Jūsų atsiliepimas daugeliui padės priimti teisingą sprendimą. Jei dar neteko naudotis įmonės paslaugomis ar prekėmis ir negalite jos vertinti, rašykite komentarą, o ne atsiliepimą.

Neleidžiama : necenzūrinių žodžių, grasinimų ar įžeidimų naudojimas; tiesioginis palyginimas su kitomis konkuruojančiomis bendrovėmis; nuorodų į trečiųjų šalių interneto šaltinius; reklama ir savireklama, bendrovės veiklos ataskaitos.

Įveskite el. paštą:
Jūsų paštas nebus matomas svetainėje
arba Užsiregistruokite , kad parašytumėte atsiliepimą
Atsiliepimas:

Įkelti nuotrauką:
Filtrai