Maksimas Galkinas sausakimšoje Palangos salėje šaipėsi iš D.Grybauskaitės ir kaltinimų Rusijai

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Ketvirtadienio vakarą Palangoje Andriui Mamontovui ir Domantui Razauskui teko savotiškai konkuruoti su Alos Pugačiovos vyru komiku Maksimu Galkinu. Šiltą vakarą poilsiautojai galėjo rinktis vieną iš trijų koncertų skirtingose vietose. Bilietai į Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymą Palangos koncertų salėje buvo išparduoti prieš jo pradžią.

„Labas vakaras“ – lietuviškai pasisveikino Rusijos parodijų meistras. „Atvykau į gimtąją Lietuvą“, – pareiškė komikas ir sukėlė plojimų bangą. Palanga – dieviškas kraštas, komplimentus žarstė garsusis Rusijos komikas sausakimšai Palangos koncertų salei. Taip prasidėjo Rusijos televizijų žvaigždės pasirodymas Palangoje, kur neišvengta ir politinių temų, ir Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės pašiepimo.

Kaltinimus pavertė juoku

Jis pasirodymą iškart pradėjo nuo Rusijos aktualijų apie pensinio amžiaus kėlimą, kas Rusijoje sukėlė nepasitenkinimo bangą. Tiesa, tiesiogiai valdžios nekritikavo.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

M.Galkinas paminėjo ir kitas Rusijos aktualijas, neištikimybės skandalus, kurie Lietuvoje nebuvo nušviesti, tačiau publika pasirodė gerai susipažinusi – Rusijos televizijose tai plačiai skambančios istorijos.

Tiesa, paminėjo ir tai, dėl ko Kremlius yra kaltinamas – kišimusi į rinkimus kitose šalyse.

„Jeigu mes būtume kišęsi į rinkimus Amerikoje, tai ten būtų laimėję „Vieningos Rusijos“ kandidatas“, – pokštavo komikas, nuleidęs juokais Vakarų kaltinimus Kremliui. Rusijoje valdančioji partija yra „Vieningoji Rusija“.

Šaipėsi iš D.Grybauskaitės pigių skrydžių

„Kodėl taip Grybauskaitė nemėgsta Vladimiro? Mačiau, ji skrido ekonomine klase, tiesa, už jos nebuvo nieko, tai gal vietų neišpirko? – pašiepė Lietuvos vadovę parodijuotojas. – Įsivaizduojate Vladimirą ekonominėje klasėje? Jūsų Dalia kažką turi“.

„Facebook“ nuotr./Dalia Grybauskaitė pakeliui į Londoną

Per du tūkstančius žiūrovų talpinančioje salėje griausmingas juokas. Čia komikas turėjo omenyje tuščias vietas lėktuve už D.Grybauskaitės nugaros. M.Galkinas šaipėsi esą jos buvo visos išpirktos prezidentūros.

Taip jis priminė atvejį, kai Lietuvos vadovė 2013 m. balandį skrido pigių skrydžių kompanijos „Wizzair“ lėktuvu į Londoną oficialaus vizito ir apie tai paskelbė feisbuke.

„Dalia iz dalia posilala tralialia“, – savo tirada vėl sukėlė juoko bangą komikas primindamas prastus V.Putino ir D.Grybauskaitės santykius.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Jis pašiepė ir buvusių Rusijos prezidento rinkimų kandidatus, o daugiausia dėmesio skyrė Ksenijai Sobčiak. „Sutikau ją oro uoste šeštą ryte, sakau, ko tau į tą Murmanską, sako, suagituosiu rinkėjus. Klausiu – gal be reikalo ten. Šalta ten“, – kalbėjo M.Galinas. Pašiepdamas K.Sobčiak kalbėjimo manierą M.Galkinas juokėsi iš kandidatės vizito Murmanske.

M.Galkinas pašiepė ir kitą žinomą Rusijos politiką Vladimirą Žirinovskį, kuris „kartą per kelis metus kyla iš karsto“. V.Putino vardas taip pat ne kartą buvo minėtas komiko programoje.

„Jis net gervėms parodė, kur skristi“, – šmaikštavo komikas, primindamas išjuoktą 2012 metais nufilmuotą Rusijos prezidento skrydį parasparniu kartu su paukščiais.

Scanpix nuotr./Vladimiras Putinas skrido su gervėmis

Juokėsi iš alkoholio prekybos apribojimų Lietuvoje

M.Galkinas klausė Palangos publikos apie didžiausias problemas Lietuvoje. Nuolat remontuojami keliai, alkoholio prekybos ribojimai, didelės baudos už greičio viršijimą – skriejo atsakymai iš salės. „Alkoholis tik iki trijų sekmadieniais?

Tai ko jūs tylit?“, – negalėjo patikėti M.Galkinas. Parodijuodamas kitus komikus jis perteikė Lietuvos problemas.

„Skundžiatės remontuojamais keliais? Ten niekada neremontuoja“, –Rusijos kryptimi parodė komikas, sukėlęs plojimų bangą.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Juoko bangą Rusijos atlikėjas sukėlė improvizuodamas apie tai, kaip lietuviams sunku su alkoholio pasiekimu kai kuriomis valandomis. Lietuvos aktualijų pašiepimas sulaukė didžiausios plojimų bangos. Tiesa, pasirodyme šiepė ir degtinės vartojimą Rusijoje, prasigėrusius tautiečius. Prisiminė ir Rusijos medicinos sistemą.

„Nežinau kaip Lietuvoje, bet Rusijoje traumatologiniai punktai būna penktame pastato aukšte“, – ironijos Rusijos atžvilgiu nevengė komikas.

Publika kvatojo ir komikui pasakojant apie medinius lauko tualetus Rusijoje, kurių yra apstu visoje šalyje. Jis užsiminė, kad Lietuvoje šiuo atveju greičiausiai daugiau civilizacijos.

Pasaulio futbolo čempionato kuriozai

Pasibaigęs Pasaulio futbolo čempionatas Rusijoje – dar viena populiari M.Galkino tema Palangoje.

„Pirmą kartą rusai burnojo ant egiptiečių ne Šarm el Šeiche, o savo namuose, kai žaidė prieš juos“, – juokavo jis. Prieš Rusijos varžybas su Ispanija, juokavo jis, į rūbinę užėjo prezidentas ir reikalai išsisprendė – Rusija laimėjo.

M.Galkinas daug laiko skyrė komiškiems įvykiams čempionate, vardino net atskiras rungtynes. „Japonams reikia atiduoti Kurilų salas, jie jas išvalys ir po to reikia vėl atimti“, – šmaikštavo Rusijos televizijų žvaigždė. Čia komikas turėjo omenyje japonų sirgalių elgesį, kai šie po rungtynių savanoriškai išvalė tribūnas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Maksimo Galkino koncertas Palangoje

Taip pat jis priminė ir atvejį, kai lyjant buvo išskleistas skėtis tik virš V.Putino galvos, o šalia stovėję Prancūzijos ir Kroatijos prezidentai buvo merkiami. M.Galkinas kvatojo iš jų, esą jiems skirti skėtį būtų buvę negarbinga. Palangos publika šaukė iš ekstazės.

Pasakodamas apie čempionato kuriozus M.Galkinas pasakojo ir apie du šveicarų sirgalius, kurie supainiojo miestus. Dar viena juoko banga.

Paprašė paploti Mykolui Orbakui

Parodijų meistras pasakojo ir apie savo karjeros pradžią, parodijavo komikus, Rusijos dainininkus – tai jo pasirodymų arkliukas. M.Galkinas Rusijoje išpopuliarėjo parodijuodamas kitų atlikėjų balsą, tembrą, dainavimo manierą. Į savo programą įtraukė ir Vakarų atlikėjų parodijas, pavyzdžiui, rusui pavyko perteikti Tinos Turner, savo sutuoktinės Alos Pugačiovos balsus.

Jis prisipažino dievinantis Kristiną Orbakaitę – lietuviško kraujo turinčią sutuoktinės Alos Pugačiovos dukterį. Komikas pašiepė ir jos kalbėjimo manierą, prisiminė komišką atvejį scenoje. Apskritai, M.Galkinas daug pasakojo apie linksmus nutikimus iš savo pasirodymų.

Beje, jis paprašė paploti Palangos koncertų salėje sėdinčiam Mykolui Orbakui, K.Orbakaitės tėvui ir pirmajam A.Pugačiovos vyrui.

Antroji M.Galkino pasirodymo dalis susidėjo iš anekdotų ir satyrinių siužetų, kurie yra populiarūs Rusijoje. Kiekvienos istorijos metu publika komiko sąmojų pasitikdavo garsiu kvatojimu ir plojimais. Beje, publikoje dominavo lietuviškai kalbantys žiūrovai.

Dviejų valandų programą Rusijos scenos žvaigždė baigė sutuoktinės A.Pugačiovos daina „Arlekino“. Iš vietų pakilę plojantys žiūrovai ir gerbėjų gėlės – parodijų meistras Palangoje turi savo žiūrovą.

M.Galkino pasirodymo metu žiūrovai telefonais filmavo jo pasirodymą, nors apsaugos darbuotojams teko perspėti, kad nenaudotų blyksčių. Į M.Galkino pasirodymą užsuko europarlamentaras Viktoras Uspaskichas su buvusia sutuoktine Jolanta Blažyte. Renginyje pastebėti ir Palangoje atostogaujantys kai kurių valstybinių institucijų vadovai.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Viktoras Uspaskichas ir Jolanta Blažytė

15min.lt

MaksimasGalkinas Palanga
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
179 peržiūros liepos mėn.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Lietuvoje augant dviratininkų skaičiui vis aktualesni tampa ir jų saugumo kelyje klausimai. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad viena didžiausių problemų išlieka dviratininkų matomumas kelyje – ypač tamsiuoju paros metu. Net 82 proc. atliktos apklausos respondentų pavojingiausia su dviratininkais susijusia situacija kelyje įvardijo važiavimą dviračiu tamsiu paros metu be žibintų ar šviesą atspindinčių elementų. Policijos...
Kriminalai
2019-07-21, apie 0:30 val., gautas pranešimas apie tai, kad J. Basanavičiaus g. Palangoje, naktiniame klube,  apsaugos darbuotojas perdavė sulaikytą vaikiną, gim. 1994 m. Vidinėje jo striukės kišenėje rastas cigarečių pakelis su permatoma plastiko atplaiša, į kurią buvo įvyniota žalios spalvos augalinės kilmės galimai narkotinė medžiaga. Vyras pristatytas į Palangos miesto PK. 2019-07-21, apie 1 val., Palangoje, tame pačiame naktiniame klube folijos lankst...
Sportas
„Palangos“ stovykloje vyksta intensyvus darbas besiruošiant antrajai A lygos sezono pusei. Paskutiniąsias oficialias rungtynes liepos 4-ąją sužaidę palangiškiai, ne tik pluša treniruotėse, bet ir išvyko į Lenkiją. Kaimyninėje šalyje šeštadienį įvyko kontrolinės rungtynės tarp „Wigry“ bei „Palangos“. Komandai iš Lietuvos vadovavo naujas vyr. treneris Viačeslavas Heraščianka, pakeitęs iki tol pareigas ėjusį Artiomą Gorlovą.  Susitikimą nuo pat pradžios kontr...
Įvykiai
Šeštadienio vakarą Palangoje, nuo jubiliejinių, 20-ųjų „Aurum 1006 km lenktynių“ pradžios prabėgus 8 val. 37 min. 26,121 sek., finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją, pirmas kirto „Circle K milesPlus Racing Team“ komandos lenktynininkas Julius Adomavičius, vairavęs „Porsche GT3 Cup“ automobilį. Iškart po pergalingo finišo jis atsidūrė ekipos draugų ir gerbėjų glėbyje. Su pergale lenktynininką pasveikino renginio organizatorius, 20 metų be pertr...
Įvykiai
Šiandien 12 val. Palangoje prasidėjusių jubiliejinių, 20-ųjų renginio istorijoje ilgų nuotolių - „Aurum 1006 km lenktynių“ - lyderis 16.24 val. apsuko 186 ratus arba įveikė varžybų pusiaukelę. Priminsime, jog lenktynininkų šiandien laukia 1006 km distancija, kurią sudaro 373 ratai, kurių vieno jų ilgis – 2682 metrai. Jau pati lenktynių pradžia pažėrė tiek intrigos, kiek neretai nesulauksi iki varžybų pusiaukelės. Buvo ir apmaudžių gedimų, ir išslydimų iš t...
Įvykiai
Šeštadienio popietę Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas grįžo į „Aurum 1006 km lenktynių“ trasą po daugiau nei 5 000 kilometrų kelionės. Patyrę vairuotojai ketvirtadienio rytą savo kelionę su „Kia Proceed“ automobiliu pradėjo Palangos Vytauto gatvėje, vykstant 20-ųjų lenktynių paradui. Daugiau nei dvi paras jie važiavo pro Latviją, Estiją, Suomiją, Švediją, Daniją, Vokietiją, Lenkiją ir šeštadienį grįžo į Lietuvą, o Palangos lenktynių trasą pasiekė 15 val. 5...
Įvykiai
Šiandien, liepos 20 d. 11-20 val. Palangoje, Ramybės galerijoje besitęsiantis mados kūrėjų renginys „Designer Space“ kviečia Palangoje esančius mados gerbėjus pamatyti naujausius mados dizanerių darbus ir susitikti su pačiais kūrėjais.  „Designer Space“ renginyje Palangoje savo kolekcijas pristato drabužių dizaineriai: Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Ramunė Strazdaitė, Indra Dovydėnaitė, Lina Andriukonė, Lena Nomanova (“Rudnė”), Aida Milašiūtė (“Ai...
Įvykiai
Kiekvienų metų liepos viduryje Lietuvos pajūryje vyksta didžiausias automobilinis renginys – „Aurum 1006 km lenktynių“ festivalis. Nors geriausiai žinomas yra pagrindinis lietuviškojo Le Mano renginys – maratoninės lenktynės šeštadienį – festivalio pavadinimą jis gavo ne šiaip sau. Didžiausi automobilių sporto gerbėjai čia renkasi jau ketvirtadienį ir kiekvieną valandą iki pat šeštadienio vakaro gali mėgautis įvairiausiais renginiais, kuriuose dominuoja au...
Kriminalai
Liepos 19-ąją, 17:50 val., Vytauto gatvėje, Palangoje, iš moters, sėdėjusios ant suoliuko prie bažnyčios, rankinės pažįstamas ištraukė piniginę su pinigais, asmens dokumentais. Vyriškis pasišalino iš įvykio vietos. 18:45 val. jis buvo sulaikytas ir pristatytas į Palangos miesto policijos komisariatą. Įtariamajam nustatytas sunkus (2,76 prom.) neblaivumas.