Apskrities kriminalai per savaitę: vieni „nurengė“ automobilį, kiti – dviratį

Vasaros sezoną apskrities policijos pareigūnai registruoja daugiau nusikaltimų ir nusižengimų. „V.P.“ nuotr.

Šeštadienį apie 23:40 val. Klaipėdoje, Tiltų g. praeivis sučiupo 1966 m. gimusį, neblaivų (1.80 prom.) asmenį grafičiu išpaišiusį paminklą „Vieningai Lietuvai“ ir perdavė pareigūnams. Pradėtas tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Šeštadienį Skuodo rajone, Mažųjų Rūšpių kaime, pareigūnai sustabdė automobilį „Opel Astra“, vairuojamą 1954 m. gimusio telšiškio. Automobilio bagažinėje rasti du 5 litrų talpos plastiko buteliai su bespalviu skysčiu turinčiu naminės degtinės kvapą.

Tą pačią dieną Rietavo rajone, greta tvenkinio esančioje pievoje, rastas 1959 m. gimusio vyro kūnas su daugybiniais sužalojimais įvairiose vietose, plėštinėmis žaizdomis, pirminiais duomenimis įtariama, jog vyrą mirtinai sužalojo jautis.

Pirmadienį į Palangos policiją kreiptasi dėl elektrinio motorolerio vagystės. 1994 m. gimęs vaikinas iš nuomos punkto išsinuomojo transporto priemonę ir iki šiol josnegrąžino. Žala tikslinama.

Trečiadienį du poilsiautojai nurodė, kad Palangoje, Užkanavės g., iš poilsio namų teritorijos, ilgapirščiai nugvelbė dviratį, o vieną dviratętransporto priemon „nurengė“ - paliko tik rėmą, pasisavindami kitas detales ir priedus, vertus 1294 eurų. kitas poilsiautojas neteko panašaus dviračio „Canyon Grand Canyon CF SL 8.9 Oneby“, kurio vertė 1500 eurų.

Tą pačią dieną į Palangos policijos komisariatą kreipėsi ir dar vienas šių poilsio namų gyventojas, nurodydamas, jog iš kambario pagrobta fotokamera, verta 350 eurų.

Sekmadienį, apie 2 val., gautas pranešimas, kad Naikupės g., Klaipėdoje, kazino kilo muštynės, apgadintas turtas. Nustatyta, kad lošimų automatų patalpose kilo muštynės tarp keturių asmenų -  1987 m. gimusio lankytojo (1,86 prom.), 1990 m. ir 2002 m. gimusių klientų (1,11 prom.) ir 1990 m. gimimo lošėjo (1.72 prom.). Du nukentėjusieji muštynėse išvežti į ligoninę.

Sekmadienį Plungės mieste pranešėjas po nakties rado iš chuliganiškų paskatų sugadintą jam priklausantį automobilį „Audi 80“, kuris stovėjo garažų bendrijoje. Automobiliui išmušti langai, sulamdytas stogas, į baką pripilta žvyro, nutraukti laidai, nudaužyti veidrodėliai. Padaryta 430 eurų turtinė žala.

Pirmadienį Klaipėdos rajono Ližių kaime, šalia ežero, sodybos teritorijoje, žolėse rastas nenustatytos lyties bei tapatybės irimo stadijos lavonas su rūbais - žalios spalvos striuke, kareiviškomis kamufliažo kelnėmis. Įtariama, jog kūnas gali būti dar 2016 m. dingusio be žinios vyro.

Antradienį Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl sukčiavimo. Pranešta, jog dar liepos 25 d. interneto portale radęs skelbimą apie parduodamus šildymo briketus, nukentėjusysis pervedė į uždarosios akcinės bendrovės sąskaitą 1100 eurų už 24 paletes briketų, tačiau sutartą dieną prekė nepristatyta, pinigai negrąžinti.

Trečiadienį 15 val. 1961 m. gimusi moteris paskambino policijai ir pranešė, kad jos namuose Klaipėdos rajone, Glaudėnų kaime, yra sumuštas apie 50 m. vyras, jis kraujuoja, miršta. Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą neblaivi (4.54 prom.) moteris nuvedė juos iki už uždaryto sąvartyno esančio namelio, kur viduje prie durų gulėjo vyras. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo vyro biologinę mirtį. Ant mirusiojo nugaros matėsi durtinė žaizda. Ekspertai nurodė, kad mirtis veikiausiai smurtinė, aptikti keturi dūriai, iš kurių vienas pataikė į širdį. Įtariamoji sulaikyta.

Ketvirtadienį į Klaipėdos pareigūnus kreipėsi 1946 m. gimusi moteris pranešdama, kad apie 08.45 val. Vingio gatvėje, Klaipėdoje, iš bankomato pamiršo pasiimti išduotus 300 eurų, o grįžusi jų neberado. Ji įtaria, kad pinigus pasisavino už jos buvęs vyras. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

Ketvirtadienį 19 val., Palangoje, Mėguvos g., pareigūnai sulaikė neblaivų automobilio „Škoda Superb“ vairuotoją, gimusį 1985 m. Vairuotojui nustatytas 1,60 prom. girtumas, jis sulaikytas.

„V.P.“ inf.

Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimų, kuriais ši pavedė savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti miesto teritorijos tvarkymo ir priežiūros paslaugas. Konkurencijos taryba aiškinsis, ar Palangos miesto savivaldybė nepažeidė Konkurencijos įstatymo, kai 2018 m. gruodžio 31 d. sudarė paslaugų teikimo sutartį su savo valdoma bendrove „Palangos komunalinis ūkis“, kuriai be konkurso pavedė prižiūrėti ir tvarkyti mie...
Įvykiai
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla vėl kviečia atostogų laisvadienius leisti kartu jau 53-ąjį sezoną. 100-metį mininti biblioteka ištikimiems ir naujiems Palangos skaityklos bičiuliams šį sezoną siūlys ypatingų renginių: kūrybinių dirbtuvių, susitelkimo valdymo praktikų, paskaitų, žaidimų, koncertų. Liepos pradžioje lankytojus pakviesime į muzikologės Beatos Baublinskienės  paskaitą „Stanislovo Moniuškos laikų muzi...
Kriminalai
Policijos pareigūnai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie  00:53 val., gavo pranešimą, jog Liepojos pl., Palangoje, automobilis Audi A6 partrenkė į kelią išėjusius du ponių arkliukus. Iš paskos važiavęs motociklas „Suzuki“, vairuojamas 1990 m. vaikino, užkliuvęs už kliūties vertėsi. Motociklo vairuotojas gydomas ligoninėje, diagnozė politrauma.
Įvykiai
Birželio 15 d. Palangos baseine vyks vienas iš pagrindinių „Vilties miesto“ renginių – „Vilties plaukimas 2019“ varžybos! „Vilties plaukimas“ renginiai organizuojami jau aštuntus metus. Šis prasmingas renginys yra palaikymo ir solidarumo su sergančiais onkologinėmis ligomis paramos akcija. Renginyje aktyviai dalyvauja fizinę negalią turintys plaukikai bei šiuo metu sportuojantys plaukikai ir prijaučiantys plaukimui entuziastai, kartu su savo šeimos nariais...
Kriminalai
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai išaiškino du verslininkus, kurie įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę 300 tūkst. eurų lėšų. Manoma, kad dalis sumos galėjo būti panaudota darbuotojų atlyginimams vokeliuose sumokėti. Pirminiais tyrimo duomenimis, kauniečiai, naudodamiesi vienu didžiausių paslaugų ir prekių pardavimo portalų, Lietuvoje pardavinėjo kuponus, kuriuose siūlydavo nakvynę Pal...
Įvykiai
Šį savaitgalį Šventojoje vyks jau ketvirtasis tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „BEACH BIKE FEST 2019”. Keturių dienų nemokamoje festivalio programoje po atviru dangumi festivalio svečių lauks baikerių varžybos, motociklų paroda, išbandymo smėlyje rungtys, sportinio pokerio turnyrai, burgerių valgymo čempionatas ir didžiulis motociklų paradas, bei didžioji festivalio mugė, naktį karščio ir liepsnų įneš vienintelis pasaulyje ant motocik...
Veidai
Aktorė Jūratė Vilūnaitė jau daugiau kaip dvidešimt penkerius metus yra Lietuvos nacionalinio dramos teatro trupės narė. Tai – ne vien talentinga aktorė, bet išsiskirianti ypatingomis savybėmis, dėl kurių kviečiama į pačių įvairiausių režisierių spektaklius. Pagrindinė savybė – profesionalus požiūris į savo darbą. Jūratė yra vaidinusi Jono Vaitkaus („Markizė de Sad“, „Sapnas“, „Madam Bovari“, „Visuomenės priešas“), Irenos Bučienės („Šykštuolis“), Gintaro Va...
Įvykiai
Tradiciškai chorų šventė vykdavo prie Kurhauzo. 2002 metais, sudegus šiam pastatui, šventė buvo perkeliama į centrinę miesto aikštę. O šiais metais nuspręsta šventę sugrąžinti į jos senąją vietą. 15–os kolektyvų balsai iš visos Lietuvos (Kauno, Jonavos, Linkuvos, Jurbarko, Birštono, Gargždų, Kretingos, Vilniaus, Tauragės, Kauno raj., Pakruojo raj. ir Palangos) vėl suskambės istorinėje Palangos vietoje – grafų Tiškevičių alėjoje. Skambės gerai žinomos ir na...
Įvykiai
Palangos orkestras tęsia antrą šimtmetį puoselėjamą pučiamųjų muzikos vasaros koncertų tradiciją Birutės parke ir jau nuo birželio 13 dienos kviečia į nemokamus pučiamųjų muzikos koncertus Birutės parko rotondoje. Muzika gamtos apsuptyje Kaip ir kasmet, kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį pučiamųjų muzika nuspalvins Palangos Birutės parką. Iki šiol savo klausytojus kvietęs į „Dūdų vasara“ pasirodymus, šiemet „Palangos orkestras“ pribrendo po...