„Tvarkiečių“ ir „darbiečių“ partijos jungtuvių neplanuoja

Jadvyga Bieliavska,

Darbo partijos atstovui parlamentarui Valentinui Bukauskui prisijungus prie frakcijos Tvarka ir teisingumas, Darbo partijos ir Tvarkos ir teisingumo lyderiai Viktoras Uspaskichas ir Remigijus Žemaitaitis kol kas nekalba apie dviejų partijų glaudesnį bendradarbiavimą.

„Kol kas tokios galimybės nėra“, - pirmadienį spaudos konferencijoje Seime sakė R. Žemaitaitis.

„Šiandien tokios kalbos nėra“, - pridūrė V. Uspaskichas.

Tačiau abiejų partijų lyderiai leido suprasti, kad neišsižada galimo bendradarbiavimo per kitais metais vyksiančius savivaldos rinkimus.

„Mes kalbame, kalbame ne savanaudiškai dėl kažkokių jungimųsi, tai praktiniai klausimai“, - sakė V. Uspaskichas.

Komentuodamas „darbiečio“ V. Bukausko prisijungimą prie „tvarkiečių“, V. Uspaskichas nurodė ir kai kuriuos tikslus, kuriuos partija sieks įgyvendinti. „Esu įsitikinęs, kad, įgyvendinus mūsų pasiūlymus, tikrai galima tikėtis pagerėjimo Lietuvos ekonomikoje“, - teigė V. Uspaskichas.

Pasak jo, tai būtų apribojimų nacionaliniams gamintojams sumažinimas, palankesnė aplinka investicijoms, PVM mažinimas, emigrantų susigrąžinimas.

„Darbo partija iškėlė sau tikslą - vesti mūsų valstybę mažiausiai į penketuką patraukliausių valstybių investicijoms pasaulyje“, - sakė politikas.

Jis siūlo maisto produktų ir lengvosios pramonės srityje PVM sumažinti iki 5 proc.

V. Uspaskichas taip pat ragina priimti Grįžtančiųjų tautiečių iš emigracijos įstatymą, kuriame būtų numatyta valstybės pagalba integruotis vaikams ir moksleiviams į švietimo sistemą, lengvatos įsigyjant ar nuomojant būstą.

Darbo partijos lyderis siūlo prie vidutinio atlyginimo pririšti minimalų mėnesinį atlyginimą (MMA) ir pensijas. Jis taip pat siūlo, kad bedarbio pašalpa sudarytų apie 40-50 proc. MMA, kas skatintų žmones dirbti.

Kaip ELTA jau skelbė, Mišrios Seimo narių grupės narys Valentinas Bukauskas nutarė papildyti Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas gretas.

Prisijungus V. Bukauskui, „tvarkiečių“ frakcijoje bus 8 nariai.

V. Bukauskas į Seimą yra išrinktas Telšių vienmandatėje rinkimų apygardoje. Jis yra Darbo partijos narys.

ELTA

Tvarkiečiai darbiečiai partijos jungtis neplanuoja
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Kriminalai
2019-06-16, apie 13 val., nuo suoliuko prie namelio Kopų g. Palangoje dingo vaikinui, gim. 1996 m., priklausanti kuprinė ir joje buvę daiktai. Nuostolis – 250 eurų. Sulaikytas ir į Palangos m. PK pristatytas įtariamasis šia vagyste.
Sportas
Lietuvos futbolo A lygoje neįvyko 14-ojo turo rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir „Palangos“. Sprendimą dėl šių neįvykusių rungtynių priims Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės Komitetas (DK). Po 13 rungtynių „Stumbras“ su 15 taškų turnyro lentelėje užima 5-ąją poziciją. Savo ruožtu „Palanga“ taip pat po 13 mačų savo sąskaitoje turi 7 taškus ir yra įsitaisiusi 8-oje vietoje. Pirmojo rato susitikime pergalę rezultatu 2:1 iškovojo palangiškiai.
Įvykiai
Per 30 gyvo garso koncertų, trys dešimtys  kino seansų po atviru dangumi, Izraelio kultūros dienos, „LRT Opus“ savaitgaliai, muzikos inkubatoriaus „Novus” dalyviai, mados stovykla „Palanga MOD” ir pasimatymai su kūrėjais iš Lietuvos bei užsienio – tokia kultūros pieva „I love Palanga“ pasitinka savo aštuntąjį sezoną, prasidedantį jau penktadienį, birželio 21 d. Ilgamečiai pievos partneriai – radijo stotis „LRT Opus” šiemet pievoje surengs tris didžiuosius...
Įvykiai
Jonines švęsti – visi į pajūrį, kadangi Šventojoje visą ilgąjį Joninių savaitgalį nestigs linksmybių ir pramogų. Šiais metais Joninės Šventojoje šurmuliuos net dvi dienas – birželio 22 ir 23 dienomis. Šventosios miesto gyventojų ir svečių laukia daugybė įdomių veiklų, kurios sudomins ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Čia užsiėmimą atras ir mėgstantys pramogauti, ir norintys susipažinti su Joninių šventės tradicijomis. Pasak šventės organizatorių – Palangos...
Įvykiai
Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimų, kuriais ši pavedė savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti miesto teritorijos tvarkymo ir priežiūros paslaugas. Konkurencijos taryba aiškinsis, ar Palangos miesto savivaldybė nepažeidė Konkurencijos įstatymo, kai 2018 m. gruodžio 31 d. sudarė paslaugų teikimo sutartį su savo valdoma bendrove „Palangos komunalinis ūkis“, kuriai be konkurso pavedė prižiūrėti ir tvarkyti mie...
Įvykiai
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla vėl kviečia atostogų laisvadienius leisti kartu jau 53-ąjį sezoną. 100-metį mininti biblioteka ištikimiems ir naujiems Palangos skaityklos bičiuliams šį sezoną siūlys ypatingų renginių: kūrybinių dirbtuvių, susitelkimo valdymo praktikų, paskaitų, žaidimų, koncertų. Liepos pradžioje lankytojus pakviesime į muzikologės Beatos Baublinskienės  paskaitą „Stanislovo Moniuškos laikų muzi...
Kriminalai
Policijos pareigūnai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie  00:53 val., gavo pranešimą, jog Liepojos pl., Palangoje, automobilis Audi A6 partrenkė į kelią išėjusius du ponių arkliukus. Iš paskos važiavęs motociklas „Suzuki“, vairuojamas 1990 m. vaikino, užkliuvęs už kliūties vertėsi. Motociklo vairuotojas gydomas ligoninėje, diagnozė politrauma.
Įvykiai
Birželio 15 d. Palangos baseine vyks vienas iš pagrindinių „Vilties miesto“ renginių – „Vilties plaukimas 2019“ varžybos! „Vilties plaukimas“ renginiai organizuojami jau aštuntus metus. Šis prasmingas renginys yra palaikymo ir solidarumo su sergančiais onkologinėmis ligomis paramos akcija. Renginyje aktyviai dalyvauja fizinę negalią turintys plaukikai bei šiuo metu sportuojantys plaukikai ir prijaučiantys plaukimui entuziastai, kartu su savo šeimos nariais...
Kriminalai
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai išaiškino du verslininkus, kurie įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę 300 tūkst. eurų lėšų. Manoma, kad dalis sumos galėjo būti panaudota darbuotojų atlyginimams vokeliuose sumokėti. Pirminiais tyrimo duomenimis, kauniečiai, naudodamiesi vienu didžiausių paslaugų ir prekių pardavimo portalų, Lietuvoje pardavinėjo kuponus, kuriuose siūlydavo nakvynę Pal...