„Dovana“ sezono užbaigimo proga – pavogta iškart dešimt dviračių

Tamara Zaiceva

Pastarąjį savaitgalį Palangoje pasidarbavę ilgapirščiai pateikė staigmeną kurorto verslininkui Dainiui Drungilui – sekmadienį į nuomos punktus negrąžinta iškart dešimt dviračių.

Socialinėmis akcijomis palangiškiams garsėjantis D.Drungilas pastarąjį savaitgalį patyrė nuostolių, kokių nebūta per visą vasarą. „V.P.“ nuotr.

Palangos vasaros parko bei dviračių, velomobilių ir kitų pramoginių transporto priemonių nuomos punktų savininkas Dainius Drungilas pastarąjį sekmadienį patyrė tokių nuostolių, kokių nebūta per visą vasaros sezoną. „Mes taip džiaugėmės, kad šią vasarą pavyko išvengti vagysčių, bet štai šį sekmadienį netekome iškart dešimties dviračių“, - „Vakarinei Palangai“ pasakojo verslininkas.

Anot D.Drungilo, jau rugsėjo pabaigoje norėta užbaigti veiklos sezoną, tačiau ypač šilti spalio orai padiktavo visai kitą sprendimą. „Mes nusprendėme padirbėti ir spalį, kol tokie gražūs orai, ir gavome „dovanėlę“, – nusiminęs kalbėjo verslininkas.

Visi dešimt dviračių sekmadienį buvo išsinuomoti dviejuose Palangos nuomos punktuose. Viename pateikus du pasus buvo paimti aštuoni dviračiai, kitame punkte – dar du.

„Neseniai įsigaliojęs itin sugriežtintas asmens duomenų apsaugos įstatytas labai apsunkino nuomos punktų veiklą. Mes negalime imti ir neimame jokio užstato už išnuomojamus dviračius, dabar negalime ir šiems tikslams nusirašyti žmogaus asmens kodo, padaryti asmens dokumento kopijos“, - pasakojo verslininkas.

Nuomos paslaugas teikiantys darbuotojai sekmadienį užsirašė dviejų asmenų telefono numerius, pavardes ir pateiktų pasų serijų numerius. Pasai buvo mėlynos spalvos, juose įrašai daryti dviem kalbomis – galimai rusų ( užrašyta kirilica) ir anglų.

„Visą vasarą pradirbome be įvykių, darbuotojai nieko blogo nepagalvojo ir šįsyk. Tad, užsirašę pavardes ir pasų numerius bei serijas, jie net neatkreipė dėmesio, kokia valstybė išdavė šiuos asmens dokumentus“, - guodėsi įmonės „Kurorto pramogos“ vadovas.

Išsinuomavę dviračius „kurortautojai“ buvo tamsesnio gymio, jie paslaugą užsisakė iki vakaro, tačiau transporto priemonės į nuomos punktus iki šiol negrįžo. Į telefono skambučius niekas neatsiliepė, į žinutę iš pradžių buvo atsakyta, jog nuomą prasitęsia, bet vėliau telefonai buvo išjungti ir nuomininkai tapo nebepasiekiami. Padarytas nuostolis siekia per 4 tūkst. eurų.

D.Drungilas mano, jos savaitgalį Palangoje buvo apsistojusi grupė galimai turistų, o gal čia pasidarbuoti atvykusių ilgapirščių. „Dviračius ėmė dešimt žmonių, juk kažkur Palangoje jie turėjo apsistoti“, - svarstė verslininkas. Jis jau ėmėsi peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus iš tų vietų ir kurorto erdvių, kur dažniausiai pramogaujama su dviračiais.

Taip pat verslininkas prašo palangiškių pagalbos – gal pas jus savaitgalį buvo apsistojusi didesnė grupė žmonių, gal matėte pas juos išnuomotus sportinius bei miesto dviračius. Sportiniai dviračiai yra ypač ryškūs, o nudažytieji žalia spalva – didesniais ratais.

Už svarią pagalbą, kurį padėtų atgauti dviračius, D. Drungilas žada vieną iš jų padovanoti.

Palangos policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

Spalio 14 d. apie 13.30 val. iš dviejų dviračių nuomos punktų J. Basanavičiaus g. ir Vytauto g., Palangoje, trys nenustatyti rusakalbiai asmenys, pateikę užsienio valstybės pasus, didelei kompanijai išsinuomojo 10 dviračių ir jų negrąžino.

Asmenys buvo tamsesnio gymio, apie 20-30 m. amžiaus, tarp jų buvo dvi merginos.

Prašome visuomenės pagalbos: galbūt kas nors matė dešimties jaunų žmonių grupę, važiuojančią nuotraukose esančiais dviračiais ar apsistojusią kokiame nors viešbutyje, dviračiai tikrai išskirtiniai.
Suteikusiam naudingos informacijos dviračių savininkas siūlo vieną dviratį dovanų.
Turinčius informacijos prašome kreiptis tel. 870064703, el.p. [email protected]

Vagystė pavogti dviračiai Palangos dviračių nuomos punktai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimų, kuriais ši pavedė savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti miesto teritorijos tvarkymo ir priežiūros paslaugas. Konkurencijos taryba aiškinsis, ar Palangos miesto savivaldybė nepažeidė Konkurencijos įstatymo, kai 2018 m. gruodžio 31 d. sudarė paslaugų teikimo sutartį su savo valdoma bendrove „Palangos komunalinis ūkis“, kuriai be konkurso pavedė prižiūrėti ir tvarkyti mie...
Įvykiai
Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla vėl kviečia atostogų laisvadienius leisti kartu jau 53-ąjį sezoną. 100-metį mininti biblioteka ištikimiems ir naujiems Palangos skaityklos bičiuliams šį sezoną siūlys ypatingų renginių: kūrybinių dirbtuvių, susitelkimo valdymo praktikų, paskaitų, žaidimų, koncertų. Liepos pradžioje lankytojus pakviesime į muzikologės Beatos Baublinskienės  paskaitą „Stanislovo Moniuškos laikų muzi...
Kriminalai
Policijos pareigūnai naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį, apie  00:53 val., gavo pranešimą, jog Liepojos pl., Palangoje, automobilis Audi A6 partrenkė į kelią išėjusius du ponių arkliukus. Iš paskos važiavęs motociklas „Suzuki“, vairuojamas 1990 m. vaikino, užkliuvęs už kliūties vertėsi. Motociklo vairuotojas gydomas ligoninėje, diagnozė politrauma.
Įvykiai
Birželio 15 d. Palangos baseine vyks vienas iš pagrindinių „Vilties miesto“ renginių – „Vilties plaukimas 2019“ varžybos! „Vilties plaukimas“ renginiai organizuojami jau aštuntus metus. Šis prasmingas renginys yra palaikymo ir solidarumo su sergančiais onkologinėmis ligomis paramos akcija. Renginyje aktyviai dalyvauja fizinę negalią turintys plaukikai bei šiuo metu sportuojantys plaukikai ir prijaučiantys plaukimui entuziastai, kartu su savo šeimos nariais...
Kriminalai
Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai išaiškino du verslininkus, kurie įtariami iš turimo Palangoje viešbučio ir poilsio vilos pasisavinę 300 tūkst. eurų lėšų. Manoma, kad dalis sumos galėjo būti panaudota darbuotojų atlyginimams vokeliuose sumokėti. Pirminiais tyrimo duomenimis, kauniečiai, naudodamiesi vienu didžiausių paslaugų ir prekių pardavimo portalų, Lietuvoje pardavinėjo kuponus, kuriuose siūlydavo nakvynę Pal...
Įvykiai
Šį savaitgalį Šventojoje vyks jau ketvirtasis tarptautinis baikerių paplūdimio ir muzikos festivalis „BEACH BIKE FEST 2019”. Keturių dienų nemokamoje festivalio programoje po atviru dangumi festivalio svečių lauks baikerių varžybos, motociklų paroda, išbandymo smėlyje rungtys, sportinio pokerio turnyrai, burgerių valgymo čempionatas ir didžiulis motociklų paradas, bei didžioji festivalio mugė, naktį karščio ir liepsnų įneš vienintelis pasaulyje ant motocik...
Veidai
Aktorė Jūratė Vilūnaitė jau daugiau kaip dvidešimt penkerius metus yra Lietuvos nacionalinio dramos teatro trupės narė. Tai – ne vien talentinga aktorė, bet išsiskirianti ypatingomis savybėmis, dėl kurių kviečiama į pačių įvairiausių režisierių spektaklius. Pagrindinė savybė – profesionalus požiūris į savo darbą. Jūratė yra vaidinusi Jono Vaitkaus („Markizė de Sad“, „Sapnas“, „Madam Bovari“, „Visuomenės priešas“), Irenos Bučienės („Šykštuolis“), Gintaro Va...
Įvykiai
Tradiciškai chorų šventė vykdavo prie Kurhauzo. 2002 metais, sudegus šiam pastatui, šventė buvo perkeliama į centrinę miesto aikštę. O šiais metais nuspręsta šventę sugrąžinti į jos senąją vietą. 15–os kolektyvų balsai iš visos Lietuvos (Kauno, Jonavos, Linkuvos, Jurbarko, Birštono, Gargždų, Kretingos, Vilniaus, Tauragės, Kauno raj., Pakruojo raj. ir Palangos) vėl suskambės istorinėje Palangos vietoje – grafų Tiškevičių alėjoje. Skambės gerai žinomos ir na...
Įvykiai
Palangos orkestras tęsia antrą šimtmetį puoselėjamą pučiamųjų muzikos vasaros koncertų tradiciją Birutės parke ir jau nuo birželio 13 dienos kviečia į nemokamus pučiamųjų muzikos koncertus Birutės parko rotondoje. Muzika gamtos apsuptyje Kaip ir kasmet, kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį pučiamųjų muzika nuspalvins Palangos Birutės parką. Iki šiol savo klausytojus kvietęs į „Dūdų vasara“ pasirodymus, šiemet „Palangos orkestras“ pribrendo po...
Specialūs projektai