Tik moterims skirtas ralis sulaukė daugiau nei 300 dalyvių

Vytauto Pilkausko nuotr.

Sparčiai augančiame „Aurum 1006 km lenktynių“ savaitgalio renginyje – „108 kilometrų moterų iššūkio“ varžybose – šiemet jėgas išbandė daugiau nei 300 dalyvių. 81 automobilio ekipažas, kurių kiekviename buvo po 2–5 moteris, penktadienio rytą apsuko ratą Palangos lenktynių trasoje ir pajudėjo į antrus metus vykstančių orientacinių varžybų startą.

Vakarop finišavusios prie Palangos esančiame poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“, moterys dalijosi naujais įspūdžiais ir unikalia patirtimi, kurią suteikė sumanios organizatorių parengtos užduotys.

Stebino komandų pavadinimai ir aksesuarai

Moterų ralis vyksta jau antrus metus – 2018 m. jame jėgas išbandė 59 ekipažai, o šiemet – net 81. Kiekvienas jų stebino išmone – moterys skyrė daug laiko tiek savo aprangai, tiek automobilių papuošimui. Ne mažiau išskirtiniai buvo ir komandų pavadinimai.

Į naująjį „Nissan Micra“ automobilį susėdo „Fakto Auto Racing Ladies“ komanda – Gabrielė ir Jonė Aleksynaitės, Oksana Butkutė ir Aušra Gudvalytė. Visas jas sieja ne tik bendri interesai, bet ir aistra automobilių sportui.

Pernykštė antrosios vietos laimėtoja – „Citus“ merginų komanda – Rita ir Ieva Morkūnaitės, Augustė Bajorūnaitė ir Toma Muznikaitė – iškart po pernykščio finišo nusprendė dalyvauti ir šiemet.

„Turėjome keletą slalomo treniruočių, treniruojamės su simuliatoriumi, o svarbiausia, kad prieš atsakingą startą mums geranoriškai sutiko padėti profesionalūs „Citus“ komandos vairuotojai, „Aurum 1006 km lenktynių“ dalyviai“, – džiaugėsi T. Muznikaitė.

Dar vienas šio ralio dalyvių ekipažas yra gerai pažįstamas ne tik TV žiūrovams. Tai „TV pagalbos“ komanda su Gerda Žemaite, Sandra Žutautiene ir Rūta Šmite, jos važiavo naujuoju „Kia Ceed“.

Tokį patį automobilį vairavo ir dar viena TV3 komanda, kurios pavadinimas – „Greitos skyrybos“ – daugeliui netikėtas.

„Greitas gyvenimas, greita meilė, greitos ir skyrybos – šiemet siautėjusi žinomų Lietuvos žmonių skyrybų epidemija privertė apie tai susimąstyti. Naujienų ir pramogų portalo tv3.lt žurnalistėms kilo mintis ironišku ir įtaigiu būdu atkreipti dėmesį į šią problemą“, – tvirtino ekipažo narės.

Skyrybų temą pasirinkusios merginos nusprendė sudominti ir neįprastu, akį traukiančiu įvaizdžiu. Merginų apranga šiais metais sutiko pasirūpinti dizainerė Katrina Knizikevičiūtė, kurianti savo prekės ženklą „Bajoras“. 

Nugalėjo išmanios ir greitos

Susumavus visus rezultatus – „Hankook“, Kretingos motobolo slalomus, gautas baudas už klaidingus atsakymus specialiose užduotyse, nugalėtojomis buvo paskelbtos „WonderWomen“ merginos. Augustė Rupšytė, Rūta Saladžienė, Karolina Staniulytė ir Laura Radžiauskaitė sutilpo į „Volkswagen Golf“ automobilį ir sugebėjo aplenkti visas „108 km moterų iššūkio“ dalyves.

Moterų varžybų nugalėtojos buvo apdovanotos didele taure, nakvyne „Ibis“ viešbutyje, „Hankook“ padangų komplektu, „Atostogų parko“ dovanų kuponu bei kitų rėmėjų prizais.

Gautus prizus vos panešė ne tik nugalėtojos, bet ir antroje vietoje likusios „Fakto Auto Racing Ladies“ merginos: automobilių gerbėjos Gabrielė ir Jonė Aleksynaitės (Gabrielė yra patyrusi slalomo varžybų dalyvė), O. Butkutė ir A. Gudvalytė. Trečios liko „Citus“ komandos atstovės: Rita ir Ieva Morkūnaitės, A. Bajorūnaitė ir T. Muznikaitė.

Už prizininkių ribos, ketvirtoje vietoje, liko praėjusių metų 108 km iššūkyje nugalėjusios „Sėlinančios vapsvos“: Agnė Mažeikienė, Renata Karpavičiūtė, Vaida Mažeikaitė ir Vaida Danieliūtė. Keturios merginos visas užduotis tiksliai įvykdė „Honda CRX“ automobiliu, tačiau tai darė lėčiau nei jų varžovės.

Finišą „Atostogų parke“ sėkmingai pasiekė visi 81 startavę moterų ekipažai. Kai kurios vairuotojos klydo slalomuose, kai kurių ekipažų narės nerado atsakymų į dalį klausimų, tačiau gera nuotaika spinduliavo visos daugiau nei 300 moterų iššūkio dalyvių, o nuotaikingą apdovanojimų ceremoniją daugelis jų pratęsė jau Palangoje.

Aurum 1006 km lenktynės,moterų ralis 300 dalyvių
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Pavojingi mikrobai, aptinkami Baltijos jūroje, Vokietijoje pražudė moterį. Tai pirmoji šalyje tokio tipo mirtis šiais metais, kuri įvyko po to, kai ypač aukšta vasaros oro temperatūra sudarė tobulas aplinkos sąlygas pavojingų patogenų dauginimuisi. Šią vasarą Europą svilinant karščio bangoms, daugelis žmonių skubėjo atokvėpio ieškoti jūros pakrantėje, tačiau vienai vyresnio amžiaus paplūdimio lankytojai iš Meklenburgo-Pomeranijos žemės pasiplaukiojimas jūr...
Nuotraukų galerija
Kompozitoriaus Eduardo Balsio gimimo 100-ąsias metines minintis Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras šokio gurmanus nudžiugino neeiline premjera. Į Palangos koncertų salę iš visos Lietuvos penktadienio vakarą sugužėję žiūrovai pirmieji išvydo vilniečio choreografo Martyno Rimeikio sukurtą E. Balsio „Eglės žalčių karalienės“ versiją. Jaunosios kartos kūrėjų komanda – choreografas M. Rimeikis, dirigentas Modestas Barkauskas, scenografas Marijus Jacovskis...
Kultūra
Meilė iki dantų skausmo, iki mėnulio ir atgal, iki paskutiniosios, kol mirtis juos išskirs. Jis – suvedžiotojas, kažkada nuviliojęs ją nuo vyro ir ji to nepamiršta net praėjus keturiasdešimčiai metų. Ji – apie viską turi savo nepalaužiamą nuomonę, tai žavi ir varo iš proto.  Jie abu – beprotišku tempu bėgančiame pasaulyje, kuriame vyras yra moteris, o moteris yra vyras; kuriame fikcija yra į gyvenimą besiveržianti realybė.  Gyvenimiško absurdo komedija kie...
Laisvalaikis
Artėjantis ruduo tėveliams kelia didesnį ar mažesnį nerimą. Ypač daug klausimų turi tie, kurių atžalos tik pradės eiti į mokyklą ar keliaus į parengiamąją klasę. Atrodo, baigiasi žaidimai, prasideda rimtas pasirengimas. Tam, kad vaikas geriau jaustųsi naujoje aplinkoje, žinoma tinklaraštininkė Indrė Trusovė ne tik įtraukia dukrą Amandą į pasiruošimą parengiamajai klasei, bet ir kalbasi su ja apie mokykliniam krepšeliui būtinas ir mažiau svarbias priemones...
Sveikata
„Valia neturi nieko bendro su gurgiančiu pilvu po badavimo dienos“, – teigia mitybos specialistė Toma Dvelytė ir patikina, kad svarbiausia įsiklausyti į fiziologinius pojūčius ir daugiau dėmesio skirti bendram sveikatos gerinimui, o ne tik svorio mažinimui. Pamačiusi kiek šiandien visuomenėje vis dar tvyro stereotipų apie maistą, Norvegijoje sveikatos mokslų magistro laipsnį apsigynusi mitybos ekspertė drauge su maisto stiliste Indre Kazėnaite bei leidykla...
Laisvalaikis
Paprašius įvardinti pirmąjį išmanų telefoną, dauguma iš mūsų bandytume prisiminti dabar puikiai žinomų gamintojų pirmuosius modelius. Tačiau tikrasis pirmojo pasaulyje išmaniojo telefono debiutas įvyko prieš ketvirtį amžiaus – 1994 metais. Tai buvo „IBM Simon Personal Communicator“ arba tiesiog „IBM Simon“. Ar šis senolis galėtų tapti jūsų išmaniuoju pagalbininku šiandien? „Technologijų ekspertai vieningai sutaria, kad „IBM Simon“ telefonas aplenkė laiką....
Laisvalaikis
Kviečiame į naujai renkamą dailės terapijos grupę Palangoje. Vietų skaičius ribotas, tad suskubkite registruotis. Dailės terapija – tai raktas į jūsų vidinį pasaulį, padedantis suprasti savo emocijas, jausmus, besikartojančias reakcijas įvairiausiose gyvenimo situacijose. Savęs gilesnis pažinimas prašosi laiko sau, dėmesio ir įsisąmoninimo. Dailės terapijos užsiėmimuose kūrybiniais metodais mokomasi reikšti mintis, jausmus ir patyrimus piešiant, tapant, li...
Kultūra
Rugpjūčio 20 d. 17 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyks autorės Jolantos Onos Vitkutės knygos „Meksika, mano meile“ pristatymas.  Kelionių knyga „Meksika, mano meile“ publikuota lietuvių kalba ir iliustruota daugybe nuotraukų pasiekė Lietuvos knygynų lentynas 2018 m rudenį. Knygos autorė Jolanta Ona Vitkutė (gim. 1964 m, Vilniuje) – žurnalistė, buvusi žurnalo „Geras skonis“ redaktorė, besidominti kelionių, gero maisto, restoranų ku...
Įvykiai
Prekybos milžinės „Amazon“ ir „Ebay“ vienos pirmųjų pradėjo elektroninę prekybą, tad nenuostabu, kad 8 iš 10 amerikiečių šiandien perka internetu. Prognozuojama, kad iki 2021 m. online pirkėjų skaičius pasaulyje padidės nuo 1,66 iki 2,14 milijardo. Lietuvoje, tarptautinės interneto tyrimų ir konsultacijų įmonės „Gemius“ atlikto Lietuvos elektroninės komercijos tyrimo duomenimis, 81 proc. gyventojų bent kartą yra pirkę internetu, o 9 proc. – niekada nėra pi...