Gėjų bare, Palangoje – keista ataka

Skaitytojo nuotr.

Plačiajai visuomenei "Laukinių vakarų salūno" vardu žinomame bare Palangoje, nuo šiol vadinamame "Flamingo", policijos ir mokesčių inspekcijos patikrinimo metu buvo užpulta pareigūnė.

Kvietė pastiprinimą

Incidentas nutiko liepos 17-ąją. Į barą "Flamingo" tądien patikrinimui užsuko Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnai kartu su Klaipėdos policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnais.

Baro administracijos buvo prašoma pateikti tam tikrus dokumentus, tikrintos baro kasos.

Netikėtai baro administracijos atstovas puolė pareigūnus.

Bare buvę lankytojai dienraščiui pasakojo matę susistumdymą, jiems pasirodė, neva kažkoks asmuo griebė vieną pareigūnų už kaklo.

Neįtikima, tačiau dviejų skirtingų tarnybų desantui teko kviesti pastiprinimą iš Palangos policijos komisariato.

ėl to, kad pareigūnams kibta į atlapus, į įvykio vietą atskubėjo Palangos PK patrulių ekipažas.

"Buvo pranešta, kad tyrėjas prašo pagalbos, bare – agresyvūs asmenys. Vėliau papildyta, kad klubo administratorius konfliktuoja su atvykusiais pareigūnais", – patrulių iškvietimą prisiminė Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.

Smurtas prieš pareigūnę

Teigiama, kad atvykusiems Palangos policininkams teko surinkti visų pusių paaiškinimus dėl pretenzijų – klubo atstovas piktinosi patikrinimu, pareigūnai fiksavo klubo atstovo pasipriešinimo faktą.

Surinkta medžiaga buvo perduota Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybai.

"Imuniteto valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad liepos 17 d., Klaipėdos apskr. VPK KP ENTV ir VMI darbuotojams atliekant patikrinimą, vienas iš bare buvusių asmenų pasipriešino ir panaudojo fizinį smurtą prieš policijos pareigūnę", – patikslino policijos atstovė spaudai Jūratė Albrektienė.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal 286 Baudžiamojo kodekso straipsnį: "tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų".

Baro atstovui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Mažumoms – saugi aplinka

Baras "Flamingo" šiuo metu yra nuomojamas mažosios bendrijos "Gaumena". Įmonės vadovė Vylūnė Ručinskaitė pareiškė, jog situacijos nekomentuos.

"Ko jūs čia skambinate? Pamirškite šitą numerį, nieko nekomentuosiu ir iš viso, kodėl aš čia turiu kalbėti su jumis", – tėškė direktorė ir padėjo telefono ragelį.

Klaipėdos policijos Imuniteto skyriaus viršininkas Andrius Balsys taip pat nekomentavo, kokių sužalojimų galėjo patirti pareigūnė ar pareigūnai.

Bare buvę lankytojai minėjo, jog, jų akimis, į susistumdymą esą buvo įvelti du pareigūnai.

"Negaliu patikslinti ir atskleisti. Kol kas kalbama apie vieną, tačiau tyrimas tebevyksta. Jo detalės neatskleidžiamos", – tikino A.Balsys.

Šios pasilinksminimo įstaigos dabartiniu vadovu prisistatantis Mykolas Kolyta, kalbintas kelios dienos po incidento apie patikrinimus šiame bare, tikino, jog, pasikeitus baro koncepcijai ir tapus seksualinių mažumų atstovams draugiška įstaiga, jis tikisi, kad pranešimų apie incidentus policija nebesulauks.

Vyras aiškino, jog gėjai – kultūringa publika. Minėta ir tai, kad baras skiria dėmesio apsaugos darbuotojams, jog klientai jaustųsi saugūs.

Asta Aleksėjūnaitė,

klaipeda.diena.lt
Laukinių vakarų salūnas Flamingo Palanga Gėjai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Sportas
Bendradarbiaudami  su Palangos futbolo klubu norime palangiškius ir miesto svečius artimiau supažindinti su klubu. Kad būtų įdomiau sklebiame video konkursą, kurio metu galite laimėti puikius kompanijos Dobele produkcijos rinkinius. Vaizdo įraše puolėjas Yao N'Goranas, šiandien Jūsų klausia: -Keliomis kalbomis jis kalba? Atsakymus rašykite komentaruose, burtu keliu išrinksime nugalėtoją. Su konkurso nugalėtoju susisieks patys organizatoriai. Sėkmės visiems...
Įvykiai
Artėjant Rugsėjo 1-ąjai, dalis būsimų pirmokų tėvų galbūt su jauduliu laukia mokslo metų pradžios. Ar pritaps tarp bendraamžių jų sūnus ar dukra? Kaip vaikui seksis mokytis? Kokių sunkumų gali iškilti? Pateikiame keletą Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos specialistų patarimų, kad pirmieji mokslo metai mažiesiems būtų kuo sklandesni.  Aplankykite mokyklą. Su vaiku, jeigu jis nelankė priešmokyklinio ugdymo grupės toje mokykloje, nueikite iki mokyklos. A...
Sportas
Lietuvos jaunučių merginų iki 16 metų amžiaus (U16) rinktinė Šiaurės Makedonijos sostinėje Skopjėje ketvirtadienį (rugpjūčio 22 d.) pradėjo kovas Europos čempionate. Pirmosiose A grupės vėlyvo vakaro rungtynėse lietuvės susitiko su bendraamžėmis iš Prancūzijos ir įveikė varžoves rezultatu 66:61 (19:15, 12:22, 18:12, 17:12). Penktadienį (rugpjūčio 23 d.) mūsiškės jėgas išbandys su Vokietija (19.45 val.), o šeštadienį (rugpjūčio 24 d.) grumsis su Danijos kre...
Kriminalai
Ketvirtadienį pranešta apie Baltijos jūroje skęstančius 2 žmones. Rugpjūčio 22 dieną, 18.59 valandą Palangoje gautas pranešimas, kad ties Naglio alėja Baltijos jūroje skęsta 2 žmonės. Atvykus gelbėtojams nustatyta, kad iki PGP atvykimo skendusią moterį ir mergaitę ištraukė šalia buvę poilsiautojai. Jos greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežtos į ligoninę.
Įvykiai
Šeimos kortelė yra skirta gausioms ir neįgalius vaikus prižiūrinčioms šeimoms, norinčioms pasinaudoti įvairių įmonių ar įstaigų suteikiamomis nuolaidomis. Tai valstybės iniciatyva, kuria siekiama stiprinti šeimas, o nuolaidas suteikia socialiai atsakingos įmonės ir įstaigos, kurios nori prisidėti prie gausių ir neįgalius vaikus prižiūrinčių šeimų gerovės. Pateikiame dažniausiai pasitaikančius klausimus ir atsakymus apie Šeimos kortelę bei tikimės, kad čia...
Sportas
FK „Palanga“ šiemet subūrė neeilinę žaidėjų komandą. Be gabių lietuvių ir brolių latvių, komandoje dar yra kroatas ir gruzinas, ukrainiečių bei žaidėjų atvykusių net iš tolimos Brazilijos.  Jacksonas DaCruzas (27 m.) rungtyniauja vartininko pozicijoje, kartu su juo treniruojasi ir jaunesnieji futbolininkai: Alan Facundo Torres (23 m.) ir Daniel Tertuliano (19 m.). Jacksonas DaCruzas atvyko į Palangą vos prieš tris savaites, prieš tai futbolininkas žaidė Ka...
Įvykiai
Ketvirtadienį Palangos miesto mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei Savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Mitkevičiūtė susitiko su kultūriniame ralyje „Ryterna Modul Mototourism Rally 2019“ Palangai atstovausiančios komandos AVEK kapitonu Audriumi Valatka, įteikė jam atstovavimo mototurizmo ralyje raštą bei palinkėjo sėkmės tęsiant tradicijas bei garsinant Palangos vardą šalyje. Rugpjūčio 24 d. intelektua...
Sportas
Bendradarbiaudami  su Palangos futbolo klubu norime palangiškius ir miesto svečius artimiau supažindinti su klubu. Kad būtų įdomiau sklebiame video konkursą, kurio metu galite laimėti puikius kompanijos Dobele produkcijos rinkinius. Vaizdo įraše vartininkas Jacksonas Da Cruzas, šiandien Jūsų klausia: -Koks yra jo megstamiausias desertas? Teisingas atsakymas vaizdo įraše. Deja, šį kartą niekas neatspėjo, koks yra mėgstamiausias FK “Palanga” žaidėjo desertas...
Įvykiai
Šalies mokyklose gausu būsimų mokslo, meno, sporto žvaigždžių, inovacijų kūrėjų ir visuomenės lyderių. Tai žinodamas lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jau 17-tą kartą išrinko talentingiausius, sumaniausius ir gabiausius šalies jaunuolius. „Lietuvos Maximalistams“ prekybos tinklas visus ateinančius mokslo metus skirs stipendijas, kurių bendras fondas siekia 70 tūkst. eurų. Šiais metais „Lietuvos Maximalistais“ norėjo tapti daugiau nei 500 vaikų, o stipe...