Gėjų bare, Palangoje – keista ataka

Skaitytojo nuotr.

Plačiajai visuomenei "Laukinių vakarų salūno" vardu žinomame bare Palangoje, nuo šiol vadinamame "Flamingo", policijos ir mokesčių inspekcijos patikrinimo metu buvo užpulta pareigūnė.

Kvietė pastiprinimą

Incidentas nutiko liepos 17-ąją. Į barą "Flamingo" tądien patikrinimui užsuko Valstybinės mokesčių inspekcijos pareigūnai kartu su Klaipėdos policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnais.

Baro administracijos buvo prašoma pateikti tam tikrus dokumentus, tikrintos baro kasos.

Netikėtai baro administracijos atstovas puolė pareigūnus.

Bare buvę lankytojai dienraščiui pasakojo matę susistumdymą, jiems pasirodė, neva kažkoks asmuo griebė vieną pareigūnų už kaklo.

Neįtikima, tačiau dviejų skirtingų tarnybų desantui teko kviesti pastiprinimą iš Palangos policijos komisariato.

ėl to, kad pareigūnams kibta į atlapus, į įvykio vietą atskubėjo Palangos PK patrulių ekipažas.

"Buvo pranešta, kad tyrėjas prašo pagalbos, bare – agresyvūs asmenys. Vėliau papildyta, kad klubo administratorius konfliktuoja su atvykusiais pareigūnais", – patrulių iškvietimą prisiminė Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus.

Smurtas prieš pareigūnę

Teigiama, kad atvykusiems Palangos policininkams teko surinkti visų pusių paaiškinimus dėl pretenzijų – klubo atstovas piktinosi patikrinimu, pareigūnai fiksavo klubo atstovo pasipriešinimo faktą.

Surinkta medžiaga buvo perduota Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybai.

"Imuniteto valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl to, kad liepos 17 d., Klaipėdos apskr. VPK KP ENTV ir VMI darbuotojams atliekant patikrinimą, vienas iš bare buvusių asmenų pasipriešino ir panaudojo fizinį smurtą prieš policijos pareigūnę", – patikslino policijos atstovė spaudai Jūratė Albrektienė.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal 286 Baudžiamojo kodekso straipsnį: "tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų".

Baro atstovui paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Mažumoms – saugi aplinka

Baras "Flamingo" šiuo metu yra nuomojamas mažosios bendrijos "Gaumena". Įmonės vadovė Vylūnė Ručinskaitė pareiškė, jog situacijos nekomentuos.

"Ko jūs čia skambinate? Pamirškite šitą numerį, nieko nekomentuosiu ir iš viso, kodėl aš čia turiu kalbėti su jumis", – tėškė direktorė ir padėjo telefono ragelį.

Klaipėdos policijos Imuniteto skyriaus viršininkas Andrius Balsys taip pat nekomentavo, kokių sužalojimų galėjo patirti pareigūnė ar pareigūnai.

Bare buvę lankytojai minėjo, jog, jų akimis, į susistumdymą esą buvo įvelti du pareigūnai.

"Negaliu patikslinti ir atskleisti. Kol kas kalbama apie vieną, tačiau tyrimas tebevyksta. Jo detalės neatskleidžiamos", – tikino A.Balsys.

Šios pasilinksminimo įstaigos dabartiniu vadovu prisistatantis Mykolas Kolyta, kalbintas kelios dienos po incidento apie patikrinimus šiame bare, tikino, jog, pasikeitus baro koncepcijai ir tapus seksualinių mažumų atstovams draugiška įstaiga, jis tikisi, kad pranešimų apie incidentus policija nebesulauks.

Vyras aiškino, jog gėjai – kultūringa publika. Minėta ir tai, kad baras skiria dėmesio apsaugos darbuotojams, jog klientai jaustųsi saugūs.

Asta Aleksėjūnaitė,

klaipeda.diena.lt
Laukinių vakarų salūnas Flamingo Palanga Gėjai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
433 peržiūros sausio mėn.
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Kultūra
Sausio 24 d., penktadienį, Palangos miesto savivaldybėje atidaryta Tradicinės tekstilės auksarankių darbų paroda, skirta Tautodailės metams. Austos skaros, siaustės, lovatiesės, žemaitiški tautiniai kostiumai, skiautiniai, riešinės – nuostabių spalvų ir raštų rankų darbo dirbiniai eksponuojami Savivaldybės antrojo ir trečiojo aukšto fojė. Parodos atidarymo metu nuotaikingą, žemaičių tarme praturtintą programą pristatė Palangos kultūros ir jaunimo centro fo...
Kriminalai
Statistika rodo, kad viena iš pagrindinių skaudžių eismo įvykių priežasčių yra greičio viršijimas. Todėl greičio viršytojams tramdyti kelių policijos pareigūnai skiria ypač didelį dėmesį. Šiandien – sausio 24 d. - uostamiesčio gatvėse dirba visi keturi mobilieji greičio matuokliai. Iki 14 val vadinamieji trikojai užfiksavo apie 160 greičio viršijimo atvejų. Klaipėdos apskrities Kelių policijos pareigūnai nuolat vykdo policines prevencines priemones avaring...
Kultūra
Palangos kultūros ir jaunimo centro „Grubusis" teatras, vadovaujamas Virginijaus Milinio, pristato spektaklį „Tanato viešbutis“ pagal žymaus XX a. prancūzų rašytojo klasiko Andrė Maurois novelę „Mirties pensionas“, kuri ypač aktuali šiandien, kai savižudybių skaičius drastiškai didėja. Ši novelė buvo ekranizuota garsaus XX a. kino režisieriaus A. Hičkoko. „Kai žmogus atsiduria ant bedugnės krašto, mirtis jį grąžina į gyvenimą. Spektaklyje „Tanato viešbutis...
Programa
Palangoje vis labiau juntamos artėjančios Stintų šventės nuotaikos – iki garsiosios žiemos pramogos likus vos dviem savaitėms, organizatoriai dėlioja paskutinius šventės „taškus“, žvejai tuo metu mėgaujasi stintų žvejyba nuo jūros tilto, o tautodailininkai jau kuria Didžiąją stintą, kuri taps „sėkmės užtaisas“ vietos žvejams. Rengiasi atsakingai Į vasario 7-9 dienomis vyksiančią Stintų šventę sugužės geriausi žuvies grilio meistrai, tautodailininkai iš vis...
Laisvalaikis
Ruošdamasi koncertų turui su Karina Krysko „Džiaze tik merginos“, dvidešimt penkmetį švenčianti grupė „Biplan“ pristato naują hito „Iš taško A“ versiją ir dainai skirtą, džiazo stilistikos įkvėptą vaizdo klipą. Naujas kūrinys „Iš taško A – 2020” – pirmasis iš naujos, džiazo prieskoniais paskanintos programos, kurią „Biplan“ pristatys šį pavasarį, išskirtiniuose pasirodymuose šešiuose šalies miestuose. Dar viena gera žinia – prie anksčiau paskelbtų penkių „...
Laisvalaikis
Oficialiai pradėta ir dalyvių į 21-ąsias „Aurum“ 1006 km lenktynes registracija. Didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse tituluojamas „Aurum“ 1006 km festivalis Palangoje šiemet vyks liepos 15-18 dienomis, skelbiama pranešime žiniasklaidai. „Manome, jog daugelis sportininkų ir komandų vadovų jau yra ne tik apsvarstę prasidėsiančio sportinio sezono startus, bet ir pradėję telkti ekipas ir kartu su varžovais rengtis tradiciniam didžiajam lenkt...
Politika
Palangos m. savivaldybės tarybos nariai Svetlana Grigorian ir Eugenijus Simutis š.m. sausio 29 d., trečiadienį, nuo 18:00 val., Šventosios pagrindinėje mokykloje adresu Mokyklos g. 10, Šventoji (matematikos kabinete 2 aukšte), organizuojame gyventojų priėmimą.  Jo metu išklausysime gyventojų problemas ir keliamus lūkesčius savivaldai. Maloniai kviečiame dalyvauti.
Laisvalaikis
Pastaraisiais metais sveikatingumo turizmas sparčiai išpopuliarėjo. Tam įtakos turi tai, jog vis daugiau žmonių praktikuoja sveiką gyvenseną – rūpinasi sveika mityba, siekia geros miego kokybės, stengiasi daugiau judėti, o tuo pačiu renkasi ir sveikesnes atostogas. Ekspertai rekomenduoja atostogauti bent du kartus per metus, tačiau ką rinktis, norint, jog atostogos būtų ne tik turiningos, bet ir naudingos sveikatai? Šiandien keliautojų įpročius formuoja da...
Sveikata
Kai kurie žmonės nevalgo pusryčių, bet turbūt mažai tokių, kurie nevalgo vakarienės. Tačiau dažnai vakare žmonės daro klaidą stengdamiesi pavalgyti už visą dieną. Kaip sako “Žalioji dėžutė” įkūrėja Agnė Gedminaitė - Miškinienė, labai svarbu pasirinkti tinkamus produktus ir nepersivalgyti. Mūsų klientai dažniausiai yra žmonės, kurie nori ne tik išmokti rūpintis savo sveikata, bet ir išsiugdyti sveikos mitybos įpročius. Todėl stengiamės kasdien dalintis su j...