Apskaitos skyrius Buhalteris (-ė) Palangos oro uoste

Užimtumas
Pilna diena
Deja, skelbimas senas
Lietuvos oro uostai jungia Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartus, kuriuos savo kelionėms renkasi virš 5 milijonų žmonių per metus. Mums svarbiausia - keleivis ir jo teigiamos emocijos, tad rūpestingu aptarnavimu bei paslaugomis kasdien rūpinasi daugiau nei 600 komandos narių.

Šiuo metu darbui Palangos oro uoste ieškome Buhalterio (-ės).

Jums patikėsime:

rūpintis trumpalaikio turto apskaita;vesti degalų apskaitą, atsargų pirkimo, sandėliavimo ir prekių išdavimo operacijų apskaitą;išrašyti bei registruoti sąskaitas faktūras, sisteminti informaciją;kontroliuoti banko sąskaitų išrašų ir atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis apskaitą;vesti būsimų laikotarpių sąnaudų apskaitą;sudaryti pardavimų bei pardavimų PVM registrą;užtikrinti pirminę skolų prevenciją.
Jums teiksime pirmenybę, jei:

turite aukštąjį išsilavinimą finansų ar apskaitos srityje;esate įgijęs (-usi) ne mažiau nei 2 metus panašaus darbo patirties;išmanote tarptautinės finansinės atskaitomybės standartus;reguliariai atnaujinate teisės aktų, susijusių su apskaita ir mokesčiais, žinias;esate įgudęs (-usi) MS Office paketo naudotojas (-a), darbo patirtis apskaitos programa NAVISION - privalumas;turite gerus anglų kalbos įgūdžius (raštu);pasižymite analitiniu mąstymu, tikslumu, kruopštumu, orientaciją į rezultatą ir efektyvumą.
Jums siūlome:

Išskirtinę veiklos sritį strategiškai svarbioje aviacijos srityje;Galimybę kurti ir inicijuoti pokyčius orientuotus į veiklos efektyvumą;Papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, papildomas atostogų dienas, renginius) ir motyvacinę sistemą.
Kategorijos
Buhalterija, bankai, finansai
VĮ "Lietuvos oro uostai"
Vilnius, Rodūnios kel. 10A
Rodyti numerį
Veiksmas

Panašūs skelbimai

600 - 800 €
UAB „AUTO LT“
00:00, spalio 1 d., №204
750 - 1200 €
UAB „VET-1“
10:34, spalio 2 d., №163
AB "Lietuvos paštas"
00:00, spalio 1 d., №211
900 - 1350 €
VĮ Lietuvos oro uostai
00:00, spalio 1 d., №209
00:00, spalio 1 d., №205
K. Geco prekybos įmonė
00:00, spalio 1 d., №207