ADMINISTRATORĖ (-IUS) - PERSONALO SPECIALISTĖ (-AS)

Užimtumas
Pilna diena
Išsilavinimas
Aukštasis
Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis
Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas;
Skambučių priėmimas ir informacijos teikimas;
Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos valdymas;
Dokumentų rengimas, registravimas sistemoje;
Personalo dokumentų administravimas;
Bendravimas su paslaugų tiekėjais, biuro prekių ir paslaugų užsakymas;
Pagalba organizuojant vidinius ir išorinius įmonės renginius, konferencijas;
Visapusiška pagalba įmonės vadovui ir kitiems įmonės darbuotojams;
Kitos administracinės ir organizacinės užduotys.
Reikalavimai
Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis biuro administravimo srityje (privalumas privačiame sektoriuje);
Dokumentų rengimo patirtis;
Raštvedybos taisyklių išmanymas;
Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas tiek raštu, tiek žodžiu;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
Patirtis dirbant su dokumentų valdymo sistemomis;
Atsakingumas, savarankiškumas, nuovokumas, paslaugumas, greita orientacija, atidumas, noras tobulėti;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, gebėjimas dirbti komandoje.
Mes jums siūlome
Galimybę pritaikyti savo patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, atlyginimą priklausantį nuo kompetencijos.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Kategorijos
Administracinis darbas, sekretoriatas
UAB „Palangos šilumos tinklai“
Klaipėdos pl. 63
Rodyti numerį
Veiksmas