Pastatų administravimo vadybininkas (-ė)

Užimtumas
Pilna diena
Išsilavinimas
Aukštasis
Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis
Daugiabučių namų administravimas;
Bendravimas su klientais (bendrijų pirmininkais, gyventojais) ir valstybės institucijomis;
Techninės dokumentacijos pildymas;
Pastatų bendrųjų konstrukcijų priežiūros užtikrinimas.
Reikalavimai
Turite aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą;
Turite patirties klientų aptarnavimo ar pastatų administravimo srityje;
Mokate sklandžiai dėstyti mintis, išmanote raštvedybos pagrindus;
Gebate išlaikyti savitvardą kilus konfliktinėms situacijoms;
Esate savarankiškas, iniciatyvus, atsakingas, orientuotas į rezultatus.
Mes jums siūlome
Savarankišką ir dinamišką darbą stabiliai dirbančioje įmonėje;
Profesinį tobulėjimą bei puikias karjeros galimybes;
Konkurencingą darbo atlygį, priedus už pasiektus tikslus bei visas socialines garantijas.
Atlyginimas
Priklauso nuo rezultatų
Kategorijos
Administracinis darbas, sekretoriatas
AB “Civinity”
Virbališkės t. 3F
Rodyti numerį
Veiksmas