Elektrikas

Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis
Matavimo įrangos montavimas, paruošimas darbui bei techninė priežiūra;
Darbas su slėgio, temperatūros, lygio, srauto ir kitais matavimo prietaisais;
Automatikos, valdymo, jėgos grandinių montavimas.
Reikalavimai
Ne žemesnis kaip profesinis elektrotechninis išsilavinimas (aukštesnysis arba profesinis);
VK iki 1000 V elektros saugos kategorija;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel; Word);
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingai vykdyti pavestas užduotis;
Elektros, valdymo schemų skaitymas, technologinių procesų supratimas;
Anglų, rusų kalbų pagrindai.

Gyvenimo aprašymą siųsti nurodytu el. paštu iki 2019 m. rugsėjo 25 d.
Mes jums siūlome
Atsakingą ir dinamišką darbą stabiliai veikiančioje bendrovėje;
Palaikomą savarankiškumą ir iniciatyvą;
Būtinas darbo priemones;
Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
Atlyginimas
600-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
fiksuotas bazinis mėnesinis darbo užmokestis
Kategorijos
Įvairūs
600 - 1200 €
UAB „Palangos šilumos tinklai“
Klaipėdos pl. 63, Palanga
Rodyti numerį
Veiksmas