Viešbučio vadovas (-ė)

Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis
viešbučio veiklos ir procesų organizavimas;
komandos formavimas ir koordinavimas;
paslaugų pardavimo proceso koordinavimas;
paslaugų kokybės ir svečių gerovės užtikrinimas;
sutarčių sudarymas, analizė, dalyvavimas derybose;
paslaugų bei prekių pirkimo organizavimas;
ilgalaikių bendradarbiavimo ryšių su tiekėjais ir klientais palaikymas.
Reikalavimai
ne mažesnė nei 3 metų vadovaujamo darbo patirtis viešbutyje;
puikios paslaugų pardavimo strategijų žinios bei patirtis;
gebėjimas prioretizuoti užduotis;
motyvacija siekiant užsibrėžtų tikslų ir rezultatų;
atsakingumas, komunikabilumas;
lietuvių/anglų/rusų kalbos žinios.
Mes jums siūlome
unikalią galimybę realizuoti savo potencialą valdant ir vystant viešbučių verslą;
dinamišką ir įvairiapusį darbą;
kolektyvą, kuris dirba bendram tikslui;
galimybę auginti savo kompetenciją, specializuotus mokymus ir asmeninio augimo perspektyvą;
konkurencingą atlyginimą;
atlyginimas nuo 1500 eurų atskaičius mokesčius + nuo darbo rezultatų priklausantys priedai.
Atlyginimas
Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Kategorijos
Turizmas ir viešbučių verslas
nuo 1500 €
UAB poilsio namai „Baltija“
S. Dariaus ir S. Girėno g. 20, Palanga
Rodyti numerį
Veiksmas
Į mėgiamiausiusPašalinti iš favoritų