Barmenas (-ė) - padavėjas (-a)

Deja, skelbimas senas
Darbo pobūdis
Kviečiame pretenduoti į barmeno (-ės) padavėjo (-s) darbo vietą didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“, kuris siūlo ne tik daugiausiai pramogų pajūrio gyventojams, bet ir vilioja svečius iš visos Lietuvos ir užsienio šalių dėl išskirtinių sveikatinimo procedūrų: vienintelio šalyje mineralinio geoterminio vandens baseino ir gydomojo dumblo sapropelio aplikacijų.
Reikalavimai
Darbas tik nuo 21 metų;
Svečių pasitikimas ir palydėjimas prie stalo;
Tinkamas maisto ir gėrimų pateikimas;
Švaros darbo vietoje palaikymas;
Svečių išlydėjimas.

Anglų, rusų kalba (kitos užsienio kalbos būtų privalumas);
Padavėjo (-os) darbo patirtis;
Malonus bendravimas su klientais;
Sugebėjimas prisitaikyti prie įvairių aplinkybių ir situacijų;
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, Dėmesingumas lankytojui, greita orientacija, gebėjimas operatyviai spręsti problemas;
Aptarnavimo standartų, etiketo, stalo serviravimo išmanymas;
Atsakomybė ir pareigingumas.
Mes jums siūlome
Įmonė siūlo nuolatinį ir ilgalaikį darbą.
Konkurencingą atlyginimą;
Karjeros galimybes;
Socialines garantijas;
Turėsite visas sąlygas kokybiškam darbui estetiškoje, malonioje ir jaukioje aplinkoje.
Laukiame prisijungiant prie mūsų!
Atlyginimas
Nuo 600 €/mėn. į rankas
Kategorijos
Darbininkiškos profesijos
nuo 600 €
UAB „ATOSTOGŲ PARKAS“
Venecijos aklg. 2, Žibininkų k.
Rodyti numerį
Veiksmas
Į mėgiamiausiusPašalinti iš favoritų