APSAUGOS DARBUOTOJAS GREITOJO REAGAVIMO EKIPAŽE

Darbo pobūdis
Reikalingi apsaugos darbuotojai dirbti greitojo reagavimo ekipaže Palangoje.
Darbas slenkančiu grafiku. Galimybė dirbti ne visą darbo laiką.
Reikalavimai
Nepriekaištinga reputacija, amžius nuo 25 m.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija, ne mažesnis kaip 2 metų vairavimo stažas, gera orientacija Palangos mieste. Baigti apsaugos darbuotojų kursai, apsaugos darbuotojo kvalifikacinis pažymėjimas.
Mes jums siūlome
Konkurencingą, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.
Visas socialines garantijas.
Karjeros galimybes, visas darbui reikalingas priemones.
Atlyginimas
607-857 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami priedai
Kategorijos
Įvairūs
607 - 857 €
UAB „Ekskomisarų biuras“
Rodyti numerį
Veiksmas
Į mėgiamiausiusPašalinti iš favoritų